Haber Gördes Gördes'in Güncel Haber Sitesi - Anasayfa
Yazı Boyutu : 12 punto 14 punto 16 punto 18 punto

CHP'de Yeni İlçe Başkanı Şefik Uyar

CHP'de Yeni İlçe Başkanı Şefik Uyar 12 Mart 2012 11:06
Belediye düğün salonundaki kongrede, heyecan ve coşku dikkat çekti.
CHP Gördes ilçe kongresinde değişim rüzgârı esti. Uzun dönem yönetimde görev yapan ilçe başkanı Dr. Hüseyin Tokuç, bu genel kurulda aday olmayacağını açıkladı ve artık değişim zamanı dedi. İlçe örgütü birlik ve beraberlik görüntüsü sergileyerek, tek aday ve tek listede mutabakat sağladı.

Belediye düğün salonundaki kongrede, heyecan ve coşku dikkat çekti. İl merkezi ve ilçelerin yanı sıra, sivil toplum kuruluşları oda ve meslek kurumlarının temsilcileri kongrede hazır bulundu. Bayanların kongreye gösterdiği ilgi göze battı.

Divan başkanlığını Manisa CHP milletvekili Hasan Örenin yaptığı kongreye; il başkanı Turgay Koç, Köprübaşı ilçe başkanı Ali Akın, Saruhanlı ilçe başkanı Hasan Eroğlu, Soma ilçe başkanı Kadir Bilir, Akhisar, Salihli, Turgutlu ilçe teşkilatı temsilcileri katılımları ile renk kattı.

AKP ilçe başkanı Ahmet Esen ve yönetim kurulu üyeleri, Gördes belediye başkan vekili Ramazan Şahin, Gördes Kadınlar Derneği üyeleri, Gördes Atatürkçü Düşünce Derneği başkanı Muzaffer Akdoğan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Sami Aydın ile bazı mahalle muhtarları, kongreye misafir olarak katılan isimlerdi.

Manisa milletvekili Hasan Ören konuşmasında, AKP iktidarını eleştirdi ve CHP’nin Türkiye’nin harcı olduğunu dile getirdi. Başbakan Erdoğan’ın CHP için söylediği ‘yüz nakline ihtiyaçları var’ sözüne tepki gösteren Ören şunları söyledi:

‘CHP’nin yüz nakline ihtiyacı yoktur. Başbakan merak ediyorsa, yüzümüze iyi baksın. Orada kimleri görecektir, biliyor musunuz? Mustafa Kemali görecektir, İsmet İnönü’yü görecektir, Bülent Ecevit’i görecektir, Deniz Baykal’ı ve genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlunu görecektir. Erdoğan CHP’nin genlerini merak ediyor. Çanakkale’ye, Dumlupınara baksın. Orada CHP’nin genleri var.”

Şefik Uyarın ilçe başkanı seçildiği kongrede, CHP Gördes ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu: Ahmet Aba, Halim Akan, Muammer Biçen, Macit Büke, Salih Çekim, Metin Çekmen, Secami Çiftçi, Süleyman Gülktekin, Fikri İlhan, Gökhan Koyunlu, Ferruh Sucu, Raşit Üre.

Bu haber 1657 defa okundu.
<< Önceki || Sonraki >>
Yorum Ekle
Başlık:
Metin:
*Üye girişi yapılmadığından yorumlarınız Misafir rumuzu ile yayınlanır. Ücretsiz Üyelik için tıklayınız.
Tavsiye Et
Sayın okucuyumuz bu haberi istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.
*Kime:
*Kimden:
*Kısa Mesaj :
 
* İlgili yerleri boş bırakmayınız!
Yorum Yap
Tavsiye Et
Yazdır
Yorumlar (0/0)
Diğer Siyaset Haberleri :
<<
>>
Yazarlar
1 2 3
Op.Dr.Kasım KANBERLER

Pankreas Hastalıkları-II

Prof.Dr.Süleyman Sami İLKER

Eğitime Katkı ve Hizmet Derneği

A.Mithat KÜÇÜKMUTLU

Yetim Ali

Nur Gülümser İLKER

Varlığı Sevmek

Ümit EMÜL

Tebessüm İle

İsmail AYBEY

Dünyevileşmek

Prof.Dr. Ayşe İLKER

Basiret ZamanıdırAna Sayfaya Dön

iphone 4 satin al » Sitene Ekle  » Anasayfa Yap   » Sık Kullanılanlar  » RSS  » Site Haritası
2009-2012 Tüm haklari saklidir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayinlanamaz.